Vyčistěte všechny tvrdé povrchy s 360° otáčecí hlavou Opláchněte hlavu mopu a zbavte se všech nečistot Několikrát sešlápněte pedál pro vysušení mopu
Vyčistěte všechny tvrdé povrchy s 360° otáčecí hlavou. Opláchněte hlavu mopu a zbavte se všech nečistot. Několikrát sešlápněte pedál pro vysušení mopu.

Obchodní podmínky

1. Objednávka a uzavření smlouvy

 • Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetových stránek www.oxonemop.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
 • Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.
 • Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
 • Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.
 • Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

2. Dodací podmínky

 • Zboží bude expedováno do 10-ti dnů od objednávky. Pokud bude z neznámých důvodů špatná dostupnost, budete o tomto problému informováni naším pracovníkem, který Vás informuje o dostupnosti.
 • Zboží bude expedováno obchodním balíkem prostřednictvím České pošty. Poštovné a balné je 99,- Kč.
 • V případě nevyzvednutí zboží objednatelem, je objednatel povinen uhradit odesílateli částku 99,- Kč za poštovné.
 • Pro objednávky do Slovenské republiky účtujeme dopravné dle aktuálního ceníku.

3. Reklamace

 • Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem internetových stránek www.oxonemop.cz a právním řádem platným v ČR.
 • Zboží lze reklamovat u provozovatele dle podmínek reklamačního řádu na adrese info@oxonemop.cz
 • Výměna nebo vrácení zboží je možné pouze v případě vrácení v původním stavu, s veškerým příslušenstvím a doklady. Dopravce neručí za špatně zabalené zásilky. Výrobce obvykle neuznává záruku u zboží poškozeného při přepravě, i když se závada projevila před transportem. Dále viz reklamační řád.

4. Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Náklady na transport nese zákazník. Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku převodním příkazem, nebo poštovní složenkou.

5. Reklamační řád

Jak postupovat při reklamaci?

 • Kupující je povinen neprodleně po převzetí zásilky její obsah důkladně prohlédnout a o všech zjištěných vadách nejpozději do 3 dnů prodávajícího informovat na email: info@oxonemop.cz, nebo telefonicky na +420 383 323 032.
 • Prodávající se zavazuje nejpozději do 2 pracovních dnů po obdržení reklamace reagovat na reklamaci kupujícího s vyjádřením o přesném postupu jejího vyřízení.
 • K reklamaci je nutné předložit následující dokumenty: kopii daňového dokladu (faktura), průvodní dopis o důvodu reklamace a poškozený titul. V průvodním dopise musí být zmíněno, co konkrétně je předmětem reklamace a jakým způsobem (poštovní poukázkou na adresu kupujícího) požadujete vrácení peněz za poškozený titul . Zmíněné dokumenty spolu s poškozeným titulem je nutné poslat na adresu sídla firmy: PETLAS CZ s.r.o., Palackého náměstí 86, 386 01 Strakonice.
 • Prodávající nepřebírá odpovědnost za poškození zásilky vzniklé dopravou.

6. Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetových stránek PETLAS CZ s.r.o. se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím. Vaše osobní údaje jsou využity výhradně za účelem realizace objednaných služeb (např. dodání výrobků) a slouží také pro provedení nezbytných účetních operací, vyhotovení daňového dokladu nebo identifikaci Vaší platby učiněnou bankovním převodem.

7. Příjem novinek e-mailem

Odsouhlasením těchto obchodních podmínek zároveň souhlasíte s rozesíláním obchodních sdělení firmy PETLAS CZ s.r.o.

8. Pravidla soutěže

Soutěž probíhá výhradně na území České republiky a to na neomezeně dlouhou dobu. Zadáním e-mailové adresy se automaticky stáváte soutěžícím. Současně tímto vyjadřujete svůj souhlas s užitím uvedeného kontaktu k obchodním a marketingovým účelům. Z mailových adres bude každý měsíc vylosována jedna, která získá nový iPhone 6. Zpráva o výhře bude sdělena na uvedený e-mail. Zadané údaje budou zpracovány v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění. Soutěžící má právo se z odběru marketingových sdělení kdykoli odhlásit, čímž automaticky přestává být i účastníkem soutěže.

OXONEMOP.CZ - univerzální rotační a odstředivý podlahový mop
+420 383 323 032 info@oxonemop.cz